Pierwsze wydanie Kuriera Dębowego Drukuj Email
piątek, 09 kwietnia 2021 18:11

Zachęcam do lektury pierwszego numeru Kuriera Dębowego, który kwartalnie będzie wydawany i udostępniany Mieszkańcom w formie papierowej i elektronicznej. Znajdą w nim Państwo informacje związane z działaniami inwestycyjnymi, życiem społecznym, kulturalnym i przydatne artykuły dla każdego Mieszkańca. Drukowaną gazetę znajdą Państwo w sklepach, bibliotece, przychodni oraz w urzędzie gminy. Mam nadzieję, że Kurier Dębowy będzie spełniał Państwa oczekiwania. Wszelkie uwagi, sugestie czy pytania dotyczące gazety proszę kierować bezpośrednio na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wójt Gminy Suchy Dąb
Henryka Król

 

Do pobrania:

Kurier Dębowy nr 1/2021

 

kurier debowy

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny